Іран знову закрив Ормузьку протоку

Іранське військове керівництво оголосило про закриття Ормузької протоки через порушення угоди зі сторони США. Вони стверджують, що американці порушили меморандум…
1 Min Read 0 10

Іранське військове керівництво оголосило про закриття Ормузької протоки через порушення угоди зі сторони США. Вони стверджують, що американці порушили меморандум про завершення війни між країнами, який припиняв бойові дії. Іран називає цей крок відповіддю на удари Ізраїлю по Лівану. Військовики попередили, що у випадку продовження агресії будуть вжиті додаткові заходи для змушення ворога дотримуватися угод.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *