Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках

Головний тренер Динамо, Ігор Костюк, висловив свою думку щодо старту команди у кваліфікації Ліги Європи. Динамо зіграє у першому відбірковому…
1 Min Read 0 2

Головний тренер Динамо, Ігор Костюк, висловив свою думку щодо старту команди у кваліфікації Ліги Європи. Динамо зіграє у першому відбірковому раунді з румунською Університатею Клуж. Костюк зауважив, що всі команди в цьому турнірі сильні, тому вони поважатимуть свого суперника. Тренер зазначив, що головна увага буде приділена підготовці власної команди, але також будуть вивчати сильні та слабкі сторони суперника. Костюк підкреслив, що для досягнення результатів у єврокубках необхідно бути готовим перемагати будь-який суперник, незалежно від того, наскільки складною виявиться завдання.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *