Сьогодні вранці у Києві сталося відключення електроенергії у деяких районах міста. Спершу світло зникло на лівому березі у Дніпровському районі, а потім у Дарницькому. Пізніше проблеми з електропостачанням виявили у Голосіївському районі. Через це тимчасово призупинено рух фунікулера. Інформацію про перебої з електропостачанням поширюють місцеві пабліки.
Кілька районів Києва залишилися без світла
Сьогодні вранці у Києві сталося відключення електроенергії у деяких районах міста. Спершу світло зникло на лівому березі у Дніпровському районі,…