Кілька районів Києва залишилися без світла

Сьогодні вранці у Києві сталося відключення електроенергії у деяких районах міста. Спершу світло зникло на лівому березі у Дніпровському районі,…
1 Min Read 0 2

Сьогодні вранці у Києві сталося відключення електроенергії у деяких районах міста. Спершу світло зникло на лівому березі у Дніпровському районі, а потім у Дарницькому. Пізніше проблеми з електропостачанням виявили у Голосіївському районі. Через це тимчасово призупинено рух фунікулера. Інформацію про перебої з електропостачанням поширюють місцеві пабліки.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *