У середу рано вранці в п’яти регіонах України сталося відключення електропостачання через атаки з боку Росії на об’єкти енергетичної інфраструктури та негоду. Згідно з повідомленням Укренерго, наразі споживачі в Сумській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях залишаються без світла. Також через погіршення погодних умов було знеструмлено частково або повністю 20 населених пунктів у Сумській та Кіровоградській областях. Ремонтні бригади вже працюють над відновленням електропостачання. Крім того, через сприятливі погодні умови зменшилося споживання електроенергії на 4,2%, оскільки сонячні електростанції почали працювати більш ефективно. Енергетики закликали громадян використовувати електроприлади у період найбільшої активності сонячних станцій та обмежити споживання вечерями.
В Україні зафіксували нові знеструмлення
У середу рано вранці в п’яти регіонах України сталося відключення електропостачання через атаки з боку Росії на об’єкти енергетичної інфраструктури…