Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Сьогодні глава обласної військової адміністрації Олег Григоров повідомив про те, що війська Російської Федерації влаштували атаку на автозаправну станцію на…
1 Min Read 0 5

Сьогодні глава обласної військової адміністрації Олег Григоров повідомив про те, що війська Російської Федерації влаштували атаку на автозаправну станцію на околиці Сум. У результаті удару троє цивільних осіб постраждали, а також були пошкоджені автомобілі. При цьому, ворог систематично обстрілює автозаправні станції по всій області. Наразі уточнюються наслідки цієї атаки.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *