Сьогодні глава обласної військової адміністрації Олег Григоров повідомив про те, що війська Російської Федерації влаштували атаку на автозаправну станцію на околиці Сум. У результаті удару троє цивільних осіб постраждали, а також були пошкоджені автомобілі. При цьому, ворог систематично обстрілює автозаправні станції по всій області. Наразі уточнюються наслідки цієї атаки.
Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих
Сьогодні глава обласної військової адміністрації Олег Григоров повідомив про те, що війська Російської Федерації влаштували атаку на автозаправну станцію на…