На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл

У Чернігівській області прийняли рішення про обов’язкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів з 1 липня. Серед міст, які підлягають…
1 Min Read 0 6

У Чернігівській області прийняли рішення про обов’язкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів з 1 липня. Серед міст, які підлягають евакуації, є Прибинь, Шишківка, Рудня, Лемешівка, Мощенка, Вороб’ївка, Камінь, Кам’янська Слобода, Карабани, Чайкине, Газопровідне і Олександрівка. Також продовжують заходи обов’язкової евакуації з семи інших прикордонних сіл. Зараз у цих населених пунктах проживає близько тисячі людей, включаючи 120 дітей. Влада планує завершити евакуацію за два місяці.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *