Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі

Російські війська вранці 25 червня вдарили по автозаправних станціях у Сумах і Запоріжжі. Про це повідомили в.о. міського голови Сум…
1 Min Read 0 7

Російські війська вранці 25 червня вдарили по автозаправних станціях у Сумах і Запоріжжі. Про це повідомили в.о. міського голови Сум Артем Кобзар і голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров. Внаслідок атаки на одну зі станцій у Запоріжжі почалася пожежа. Інформація про постраждалих поки не уточнена. Запоріжці помітили дим, який виник від російської атаки на автозаправні станції.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *