У Києві ввели екстрені відключення світла

Уранці в четвер, 25 червня, столиця України, Київ, була частково знеструмлена через аварійні відключення, які проводить місцевий оператор електромереж ДТЕК.…
1 Min Read 0 4

Уранці в четвер, 25 червня, столиця України, Київ, була частково знеструмлена через аварійні відключення, які проводить місцевий оператор електромереж ДТЕК. Це стосується головним чином лівого берега міста, але і на правому березі можливі знеструмлення. Людей просять економно використовувати електроенергію, щоб зберегти енергосистему. Причини аварійних відключень наразі не уточнюються.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *