Уранці в четвер, 25 червня, столиця України, Київ, була частково знеструмлена через аварійні відключення, які проводить місцевий оператор електромереж ДТЕК. Це стосується головним чином лівого берега міста, але і на правому березі можливі знеструмлення. Людей просять економно використовувати електроенергію, щоб зберегти енергосистему. Причини аварійних відключень наразі не уточнюються.
У Києві ввели екстрені відключення світла
Уранці в четвер, 25 червня, столиця України, Київ, була частково знеструмлена через аварійні відключення, які проводить місцевий оператор електромереж ДТЕК.…