Колишню першу леді Південної Кореї засудили до семи років ув’язнення

У Сеулі Центральний районний суд засудив колишню першу леді Південної Кореї Кім Кон Хі до 7 років позбавлення волі. Про…
1 Min Read 0 7

У Сеулі Центральний районний суд засудив колишню першу леді Південної Кореї Кім Кон Хі до 7 років позбавлення волі. Про це повідомляє Yonhap.
Їй було пред’явлено звинувачення в отриманні хабарів за посередництво та прийнятті дорогих подарунків в обмін на призначення на посади та ділові послуги.
Зазначається, що команда спеціального прокурора Мін Джун Кі вимагала 7,5 років позбавлення волі, стверджуючи, що колишня перша леді неодноразово використовувала свій службовий статус для отримання особистої вигоди.
Центральний районний суд Сеула засудив колишнього президента Південної Кореї Юн Сок Йоля до 30 років ув’язнення у справі про таємні польоти дронів до Північної Кореї. Суд дійшов висновку, що він намагався спровокувати Пхеньян, щоб використати його реакцію як привід для запровадження воєнного стану.
Також повідомлялося, що у січні суд засудив колишнього прем’єр-міністра Південної Кореї Хан Док Су до 23 років позбавлення волі у справі про спробу державного перевороту у зв’язку із запровадженням режиму воєнного стану.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *