Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством

Іран і США підписали угоду про припинення вогню, але обидві сторони вважають, що протилежна сторона порушила умови угоди. Віцепрезидент США…
1 Min Read 0 4

Іран і США підписали угоду про припинення вогню, але обидві сторони вважають, що протилежна сторона порушила умови угоди. Віцепрезидент США Джей Ді Венс підкреслив, що США виконали свої зобов’язання за угодою і готові до співпраці, але відповідатимуть насильством на будь-яке насильство з боку Ірану. Нещодавно президент США Дональд Трамп звинуватив Іран у порушенні угоди про припинення вогню. Угода між країнами передбачає припинення військових дій та відкриття Ормузької протоки на період у 60 днів.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *