Увечері окупанти з Росії запустили кілька балістичних ракет у бік Києва, що призвело до семи вибухів. Начальник Київської МВА Тимур Ткаченко повідомив про це. Наразі відомо, що у Дарницькому районі Києва внаслідок атаки виникли пожежі за кількома адресами, одна людина постраждала. Ткаченко розповів, що одна пожежа сталася біля житлового будинку, а інша – в СТО. Також повідомляється про пожежу в нежитловій будівлі.
Удар балістики по Києву: стали відомі наслідки
Увечері окупанти з Росії запустили кілька балістичних ракет у бік Києва, що призвело до семи вибухів. Начальник Київської МВА Тимур…