У Ірану відбулися удари по військових об’єктах США в Кувейті та Бахрейні за допомогою безпілотників і ракет у відповідь на попередні атаки з боку США. Цю інформацію передав американський телеканал CNN, який посилається на заяву КВІР та іранський державний телеканал Press TV. За повідомленнями, удари США порушили режим припинення вогню і можуть привести до припинення дипломатичних процесів. Іран заявив, що їх атаки були спрямовані на важливі об’єкти військової інфраструктури США, зокрема на авіабазу “Алі Аль-Салем” у Кувейті та штаб П’ятого флоту США в Бахрейні. Іран обіцяє “нищівну відповідь” у разі подальших атак від американських військових. Американські військові, у свою чергу, заявили про нові удари по Ірану відповідно до нападу на торгове судно в Ормузькій протоці. Попередньо американці також повідомляли про удари по сховищах ракет і безпілотників у Ірані після нападу на судно в Ормузькій протоці.
Іран атакував об’єкти США в Кувейті та Бахрейні
У Ірану відбулися удари по військових об’єктах США в Кувейті та Бахрейні за допомогою безпілотників і ракет у відповідь на…