У Криму були введені обмеження на електропостачання через удари українських безпілотників по енергетичних об’єктах регіону. Також кількість поїздів, які зв’язують регіон з Росією, різко скоротили. Глава Севастополя та окупаційна влада Криму повідомили про ці обмеження, які ввели для уникнення аварій в енергосистемі. Відключення електрики буде проводитися вибірково, а мешканців просять знизити навантаження на мережу. Також зменшується кількість поїздів, що сполучають Крим з Росією, та деякі маршрути будуть скасовані. Причини таких заходів окупаційна влада не пояснила, але їх ввели після ударів безпілотників по енергетичних об’єктах в Криму.
Атака на Крим: “влада” впроваджує “вимушені заходи”
У Криму були введені обмеження на електропостачання через удари українських безпілотників по енергетичних об’єктах регіону. Також кількість поїздів, які зв’язують…