У ніч на 18 червня українські військові знову атакували Московський нафтопереробний завод. Це вже другий раз за тиждень. Наразі на заводі горять принаймні 5 точок, включаючи установки переробки нафти та резервуари. Цей завод в Москві важливий для забезпечення російської армії. Також в Ростовській області в Українських військових вдалося пошкодити нафтобазу Гуково, яка використовується для забезпечення військової та транспортної інфраструктури Росії. Крім того, українські військові атакували автомобільний та залізничний мости, які використовувалися противником для військових перевезень. Також було уражено командний пункт окупантів та склади з паливом та іншими матеріалами на різних територіях. У результаті попередніх атак підтверджено знищення та пошкодження резервуарів та інших об’єктів, які були використані для підтримки окупаційних військ Росії.
Генштаб розповів про ураження на Московському НПЗ
У ніч на 18 червня українські військові знову атакували Московський нафтопереробний завод. Це вже другий раз за тиждень. Наразі на…