Мер міста на Київщині отримав підозру

Міський голова на Київщині був звинувачений у зловживанні владою, оскільки, за даними прокуратури, він організував схему заволодіння землею та розтрату…
1 Min Read 0 5

Міський голова на Київщині був звинувачений у зловживанні владою, оскільки, за даними прокуратури, він організував схему заволодіння землею та розтрату бюджетних коштів на суму понад 75 мільйонів гривень. Він вважається винуватим у тому, що земельні ділянки були передані в приватну власність або перенесені на цінні території, а також у розтратах під час виконання договору з озеленення території громади. Прокуратура звернулася до суду з клопотанням про тримання під вартою підозрюваного та його відсторонення від посади. Також зафіксовано розмови, що можуть свідчити про незаконні схеми приватизації землі та розподілу бюджетних коштів.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *