Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук виборола срібну медаль на Кубку світу з художньої гімнастики у Румунії. Її результат – 112.000 балів. Переможницею стала німка Дар’я Варфоломєєв, а на третьому місці – Тахміна Ікромова з Узбекистану. Ще одна українка, Любов Горащенко, посіла 32-ге місце. Таїсія також пройшла до всіх чотирьох фіналів окремих вправ. Її виступи в фіналах можна буде побачити в неділю, 28 червня.
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук виборола срібну медаль на Кубку світу з художньої гімнастики у Румунії. Її результат – 112.000 балів.…