Укренерго повідомило, що внаслідок російських ударів по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури в п’яти регіонах України – Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях – сталися нові знеструмлення. Щоб уникнути перебоїв у електропостачанні, енергетики рекомендують громадянам перенести активне використання електроенергії на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій з 10:00 до 16:00, а також споживати електроенергію ощадливо у вечірні години з 18:00 до 22:00, уникаючи включення кількох потужних електроприладів одночасно. У зв’язку зі спекотною погодою попит на електроенергію зрос на 3,7% порівняно із попереднім днем.
Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj
Укренерго повідомило, що внаслідок російських ударів по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури в п’яти регіонах України – Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській…