Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про свою відставку під час спеціального звернення на Даунінг-стріт. Він пояснив, що кожне його рішення було спрямоване на благо країни, але вирішив покинути посаду лідера Лейбористської партії. Стармер уже звернувся до виконавчого комітету партії з проханням розпочати процес виборів нового лідера. Він залишиться прем’єр-міністром до закінчення виборів. Також відомо, що мер Великого Манчестера Енді Бернем переміг на довиборах і може висунутися на посаду лідера партії. Стармер вважає, що йому більше не підтримка власної партії, тому вирішив піти.
Прем’єр Британії оголосив про відставку
Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про свою відставку під час спеціального звернення на Даунінг-стріт. Він пояснив, що кожне його…