США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії

США вирішили відновити санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після тимчасового припинення. Останнє послаблення санкцій закінчилося 16 червня…
1 Min Read 0 1

США вирішили відновити санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після тимчасового припинення. Останнє послаблення санкцій закінчилося 16 червня і не було продовжене. Причиною цього рішення була загроза стабільності світового енергетичного ринку, яка виникла через напруженість у відносинах з Іраном та ситуацію з блокуванням Ормузької протоки. Український уповноважений з питань санкційної політики Владислав Власюк підтвердив цю інформацію.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *