США заявили про нові удари по цілях Ірану

Американські військові заявили про нові удари по об’єктах в Ірані у відповідь на атаку на танкер в Ормузькій протоці. Вони…
1 Min Read 0 2

Американські військові заявили про нові удари по об’єктах в Ірані у відповідь на атаку на танкер в Ормузькій протоці. Вони повідомили, що після попередніх ударів у відповідь на іранську атаку на судно, Іран відмовився дотриматися угоди про припинення вогню і запустив безпілотник-камікадзе, який атакував танкер. У відповідь на це, американські військові здійснили удари по іранській військовій інфраструктурі, системах зв’язку, об’єктах протиповітряної оборони та інших об’єктах.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *