Американські військові заявили про нові удари по об’єктах в Ірані у відповідь на атаку на танкер в Ормузькій протоці. Вони повідомили, що після попередніх ударів у відповідь на іранську атаку на судно, Іран відмовився дотриматися угоди про припинення вогню і запустив безпілотник-камікадзе, який атакував танкер. У відповідь на це, американські військові здійснили удари по іранській військовій інфраструктурі, системах зв’язку, об’єктах протиповітряної оборони та інших об’єктах.
США заявили про нові удари по цілях Ірану
Американські військові заявили про нові удари по об’єктах в Ірані у відповідь на атаку на танкер в Ормузькій протоці. Вони…