У четвер у Києві відбулися аварійні відключення світла через технічні проблеми в енергосистемі. Згідно з повідомленням Укренерго, аварійні відключення стосувались частини районів міста. Енергетики вже розпочали аварійно-відновлювальні роботи, але час повернення електропостачання ще невідомий. Зазначено, що обмеження будуть скасовані після стабілізації ситуації в енергосистемі. Також було зазначено про зникнення світла на лівому березі Києва та в інших районах столиці. У решті країни також відбулися знеструмлення через російські удари по об’єктах енергетичної інфраструктури.
Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення
У четвер у Києві відбулися аварійні відключення світла через технічні проблеми в енергосистемі. Згідно з повідомленням Укренерго, аварійні відключення стосувались…