Силами оборони було уражено три мости на тимчасово окупованих територіях України у ніч на 25 червня. Ці мости були використані ворогом для перекидання військ та доставки боєприпасів. Крім того, українські військові також успішно уражили склади техніки окупантів та радіолокаційні станції в різних районах. Дрони СБУ також здійснили удари по нафтобазі на Кубані та нафтопереробних заводах в Уфі. Усі ці дії спрямовані на підірвання паливно-енергетичного комплексу Росії.
Сили оборони уразили три важливі мости на ТОТ
Силами оборони було уражено три мости на тимчасово окупованих територіях України у ніч на 25 червня. Ці мости були використані…