У Запоріжжі внаслідок російської атаки на об’єкт інфраструктури вранці стався витік речовини із запахом аміаку. Про це повідомило управління ДСНС у вівторок, 23 червня.
“Через ранкову атаку ворожих БпЛА на об’єкті інфраструктури стався незначний витік речовини із запахом аміаку”, – йдеться в повідомленні.
Рятувальники оперативно запобігли поширенню хмари та повністю локалізували її в радіусі 10 метрів.
У ДСНС запевнили, що загрози для життя і здоров’я людей немає. Показники повітря перебувають у межах допустимих санітарних норм.
Заступник генерального директора з питань профілактики хвороб Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Олександр Мащак зазначив, що “при дослідженні вмісту аміаку в зоні житлової забудови перевищень не виявлено, ситуація під контролем”.
Як додали у Запорізькому обласному центрі контролю та профілактики хвороб, сьогодні фахівці установи провели моніторинг якості атмосферного повітря у Хортицькому районі Запоріжжя, зокрема на вміст аміаку.
Результатами моніторингових досліджень доведено, що перевищень максимально-допустимих концентрацій аміаку у Хортицькому районі не встановлено – безпосередньої загрози для населення немає.
У Запоріжжі стався витік хмари аміаку
У Запоріжжі внаслідок російської атаки на об’єкт інфраструктури вранці стався витік речовини із запахом аміаку. Про це повідомило управління ДСНС…