Україна повернула з полону Росії сімох цивільних

Сьогодні повернулися на рідну землю семеро українських громадян, яких протягом років тримали у неволі в Росії. За інформацією омбудсмена Дмитра…
1 Min Read 0 1

Сьогодні повернулися на рідну землю семеро українських громадян, яких протягом років тримали у неволі в Росії. За інформацією омбудсмена Дмитра Лубінця, це стало можливим завдяки його співпраці з російським омбудсменом Яною Лантратовою. Серед звільнених є люди віком від 35 до 66 років, яких незаконно утримували у 2022 році під час окупації декількох областей України. Одного з українців викрали через те, що його сини служать у ЗСУ, а іншого – коли він прямував на роботу у день російського вторгнення. Омбудсмен також зазначив, що серед звільнених є доброволець, який приєднався до бригади Ангели Тайри в Маріуполі, а разом з ними була затримана сама Тайра, яку вдалося повернути додому раніше.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *