Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами

Співробітники Служби безпеки, Національної поліції та прокуратури виявили ще четверо людей, які співпрацювали з ФСБ Росії і підпалювали автомобілі Збройних…
1 Min Read 0 3

Співробітники Служби безпеки, Національної поліції та прокуратури виявили ще четверо людей, які співпрацювали з ФСБ Росії і підпалювали автомобілі Збройних сил України. Злочинна група діяла в Кіровоградській та Одеській областях. За допомогою Telegram-каналів російська спецслужба завербувала місцевих мешканців, які приймалися за підпал автівок ЗСУ. Один із зловмисників навіть намагався підірвати електропоїзд, закладаючи саморобну бомбу під залізничні колії. Усім затриманим оголошено підозру, а їм загрожує до 10 років ув’язнення.

admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *