Один з найбільших виробників нафти в рамках ОПЕК, Об’єднані Арабські Емірати, вирішив вийти з картелю через війну на Близькому Сході та нафтовий шок. Тепер Ірак розглядає можливість також покинути ОПЕК, якщо йому не збільшать видобуток. Ірак хоче збільшити свій видобуток нафти до 7 мільйонів барелів на добу. Об’єднані Арабські Емірати вийшли з ОПЕК через суперечки з Саудівською Аравією щодо розміру квоти. Вони мали можливість збільшити виробництво, але обмеження квотою призвело до простою частини потужностей.
З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ
Один з найбільших виробників нафти в рамках ОПЕК, Об’єднані Арабські Емірати, вирішив вийти з картелю через війну на Близькому Сході…