Український боксер Олександр Усик вирішив залишити всі свої пояси, які він володіє, і зробити їх вільними для інших боксерів. Він заявив про це у відеозаписі, де пояснив своє рішення. Усик вирішив залишити пояси, але не покидає спорт, оскільки планує провести “останній танець”. Це рішення він вважає свідомим і впевнений, що воно відкриє для нього нові можливості. Раніше було відомо, що бій Усик-Кабаєл став обов’язковим за рішенням WBC, і Усик мав визначитися з обов’язковим захистом чемпіонського поясу організації.
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
Український боксер Олександр Усик вирішив залишити всі свої пояси, які він володіє, і зробити їх вільними для інших боксерів. Він…