США вирішили відновити санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після тимчасового припинення. Останнє послаблення санкцій закінчилося 16 червня і не було продовжене. Причиною цього рішення була загроза стабільності світового енергетичного ринку, яка виникла через напруженість у відносинах з Іраном та ситуацію з блокуванням Ормузької протоки. Український уповноважений з питань санкційної політики Владислав Власюк підтвердив цю інформацію.
США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії
США вирішили відновити санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після тимчасового припинення. Останнє послаблення санкцій закінчилося 16 червня…