Міністерство закордонних справ України повідомило про нічну атаку Росії на судна у Чорному морі, одне з яких належить Туреччині. Міністр закордонних справ Андрій Сибіга наголосив, що ця подія сталася відразу після візиту турецької делегації до Росії, що свідчить про небезпеку, яку представляє Росія. Українські ВМС врятували членів екіпажу, але один єгипетський моряк загинув. Крім того, Росія атакувала ще два судна під прапорами інших країн, але без постраждалих серед екіпажів. Міністр закликав міжнародну спільноту реагувати на ці напади. Також було зазначено, що перед цим відбувся візит міністра закордонних справ Туреччини до Росії, де він зустрівся з Володимиром Путіним.
МЗС відреагувало на удари Росії по кораблям
Міністерство закордонних справ України повідомило про нічну атаку Росії на судна у Чорному морі, одне з яких належить Туреччині. Міністр…