Унаслідок атаки на команду саперів у Херсонській області двоє працівників гуманітарної організації Норвезька народна допомога загинули, а ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі є громадянами України. Після цієї трагедії організація прийняла рішення призупинити всі роботи з розмінування в Україні для забезпечення безпеки свого персоналу. Інцидент стався близько 12:50, один з працівників загинув на місці, інший помер у лікарні. Четверо поранених отримують медичну допомогу, їхнє життя не загрожує. За даними військового керівництва Херсона, атака була здійснена російською ракетою “Іскандер-М”. Організація перевіряє ці дані та уточнює обставини події. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги Раймонд Йохансен відзначив, що напад показує небезпеку для гуманітарних працівників у зоні війни. Організація зараз працює лише в напрямках реагування на кризові ситуації та підтримки свого персоналу. Норвезька народна допомога в Україні працює з 2022 року і займається розмінуванням, продовольчою безпекою та захистом цивільного населення.
Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації
Унаслідок атаки на команду саперів у Херсонській області двоє працівників гуманітарної організації Норвезька народна допомога загинули, а ще четверо отримали…